Bıyık Ekimi Tedavisi
Ücretsiz Muayene
Bıyık Ekimi Tedavisi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Bıyık Ekimi Tedavisi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Bıyık Ekimi Tedavisi Merkezi

Bıyık Ekimi Tedavisi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Bıyık Ekimi Tedavisi
Ücretsiz Muayene

Bıyık Ekimi Tedavisi

İlaçlar ya da losyonlar yeni saç köklerinin oluşmasını sağlayamaz. Bu ürünler sadece saç köklerinin dökülmesini yavaşlatmada etkili olabilirler. Eski görünümlerine kavuşmalarını sağlayan tek ve kesin kalıcı çözüm bıyık ekimi yöntemidir. Ekim günü kırmızı kabuklar halinde olan cilt bir hafta sonra hiçbir iz kalmadan eski görüntüsüne kavuşur. Yüz kılı ekiminden sonra aynı saçta olduğu gibi hiçbir ciddi ağrı ya da acı oluşmaz.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Bıyık Ekimi Tedavisi Nasıl Yapılır?

Ense bölgesindeki sağlıklı ve genetik olarak dökülmeyen saç kökleri alınarak seyrek olan bölgelere operasyon gerçekleştirilir. FUE saç ekimi operasyonunda yapıldığı gibi yapılmaktadır. Bölgesel seyrelmeler, saçkıran, yanık ve yara izleri olan bölgelere FUE Tekniği ile yapılan nakil sayesinde daha estetik bir görünüme kavuşmak mümkündür.

Bıyık Ekimi Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Bıyık ektirebilmek için ergenlik döneminin tamamlanması gerekmektedir, çünkü çıkışı ve yapısı ergenlik sonuna kadar devam etmektedir. 20-22 yaşlarından itibaren kişilere ekim yapılabilir. Bıyık bölgelerinde seyrek ya da az kıl kökü çıkması, yaralanma, yanık veya başka bir sebeple bölgelerde kıl kökü çıkmaması durumunda bıyık ekimi operasyonuna ihtiyaç duyulmaktadır. Ameliyat izleri sonrasında oluşan bıyık kayıplarında da ekimi yapılabilir.

Bıyık Ekimi Tedavisi Sonrası...

Operasyon sonrası yaklaşık sekiz ila on hafta sonra sonuç kendini göstermeye başlar. Bıyık bölgesine ekilen saç telini, yani var olan sakal ve saç kılını çıplak gözle bir birinden ayırmak mümkün olmaz.

Bıyık Ekimi Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Bıyık Ekimi Tedavisi Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37