Bölgesel İncelme Tedavisi
Ücretsiz Muayene
Bölgesel İncelme Tedavisi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Bölgesel İncelme Tedavisi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Bölgesel İncelme Tedavisi Merkezi

Bölgesel İncelme Tedavisi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Bölgesel İncelme Tedavisi
Ücretsiz Muayene

Bölgesel İncelme Tedavisi

En başta söylenmesi gereken temelde bir kilo azaltma yöntemi olmadığıdır. Vücudun belli bölgelerinde birikmiş olan yağların azaltılması amacıyla kullanılan yöntemlere verilen genel isimdir.

Her bireyin farklı bir vücut yapısı vardır. Genetik, içsel ve dışsal sebepler de yıllar içinde bu yapının üzerine eklendiğinde pek çoğumuzda yağlanma başlar ve bu yağlanma da vücutta homojen dağılmaz, belli başlı alanlarda daha çok depolanır. Bu biriken yağ dokuları da spor ve diyetle maalesef arzu edildiği kadar azaltılamazlar.

Bölgesel zayıflama yöntemlerinin tümü aslında o bölgedeki yağ hücrelerinin büzüştürülerek, parçalanarak veya eritilerek o bölgeden uzaklaştırılması esasına dayanır. Bu işlemlerden herhangi biri uygulandıktan sonra da diyet ve spor yapılması, parçalanmış yağ hücrelerinin o bölgelerden atılmasını kolaylaştırdıkları için hastalara mutlaka önerilmelidir. Bu tavsiyeye uyan hastalarda tedavi başarısı daha çok artar.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Bölgesel İncelme Tedavisi Nasıl Yapılır?

Yağları ve selülitleri azaltmak için uzun süren PEMF (Elektro Manyetik Alan Atımlı) testleri neticesinde, Lipostar, fiziksel tetiklemeyi sağlayan kan devrimini, lenf drenajı, sinirleri ve kasları harekete geçiren yeni bir konsept olarak çalışmaktadır.

Bölgesel İncelme Tedavisi Hangi Bölgelere Uygulanır?

Lipostar ile incelmesi istenilen tüm bölgelere uygulama yapılabiliyor. (Yağlı bölgeler, karın, alt ve üst karın, yan kısımlar, bel etrafındaki yağlı bölgeler, sarkık bölgeler, uyluk bölgesi ve göğüs altı gibi...)

Bölgesel İncelme Tedavisi Avantajları Nelerdir?

Güvenilir ve efektif kullanımı sayesinde direkt yağ hücrelerini yok ettiği için kalıcı etki sağlar, İlk seanstan itibaren gözle görünür sonuçlar verir, Uygulama sırasında anesteziye gerek duyulmamaktadır, Uygulama sonrasında iz bırakmaz, Uygulama esnasında Jel sürülmesine ihtiyaç duyulmamaktadır, Obezite hastalarına uygulanabilmektedir, Selülit tedavisinde çok başarılı sonuçlar verir.

Bölgesel İncelme Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Bölgesel İncelme Tedavisi Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37