Botoks Ve Dolgu Tedavileri
Ücretsiz Muayene
Botoks Ve Dolgu Tedavileri (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Botoks Ve Dolgu Tedavileri
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Botoks Ve Dolgu Tedavileri Merkezi

Botoks Ve Dolgu Tedavileri
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Botoks Ve Dolgu Tedavileri
Ücretsiz Muayene

Botoks Ve Dolgu Tedavileri

Botox: Botulinum isimli bir bakteriden elde edilen ve kasları gevşetmek amaçlı 20 yılı aşkın bir süredir tıp alanında çeşitli tedavilerde kullanılmakta olan bir ilaçtır. Bu ilaç kasların sinirler tarafından uyarılmasını geçici bir süreyle engeller. Botox FDA (Amerikan Gıda ve İlaç İdaresi)’nin kullanımını onayladığı bir ilaçtır. Yüzümüzde kızma, gülme, şaşırma gibi mimikler sonucu minik kasları hareket eder ve buna bağlı olarak üzerindeki ciltte de dinamik çizgiler oluşur. Yüz mimiklerimizi yapmamızı sağlayan kasların yıllar boyunca sürekli bu hareketleri tekrarlaması sonucu cilt yüzeyinde kırışıklıklar oluşur. Botox enjeksiyonuyla bu kasları gevşeterek kırışıklıkları yok etmek, azaltmak ve yumuşatmak amaçlanır.

Dolgu: Yüzdeki hafif / orta dereceli kırışıkların ve derinleşen normal anatomik çizgilerin yumuşatılması ile yüzünüzün kaybettiği hacim ve genç görünüm tekrar kazanılmasında oldukça etkili bir yöntemdir. Çeşitli içeriğe sahip dolgu maddeleri arasında en sık olarak kullanılan hyaluronik asit insan vücudunda normal olarak bol miktarda bulunan bir madde olduğu için kullanımları oldukça güvenilirdir.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Botoks Ve Dolgu Tedavileri Kimlere Uygulanır?

Botox tedavisi, mimik kaslarını kullananlara, ince çizgisi olanlara, kaşı düşük olanlara, dudak üstü çizgisi olanlara uygulanabilir.

Dolgu tedavisi ise, dudak kalınlaştırma, dudak kenarlarındaki derin çizgilerin tedavisi, yüzdeki derin çizgi ve kırışıklıkların yumuşatılması, gözaltı ve yanaklardaki çöküntülü alanların doldurulması ve dolgu ile kaş kaldırma işlemleri için uygulanabilir.

Botoks Ve Dolgu Tedavileri Etkisi Nekadar Sürer?

Botox uygulamalarında etki süresi 4-6 ay arasıdır. Daha büyük yüz kaslarına sahip olan hastalarda ve yüz kaslarını daha fazla kullanan, çok mimikli kişilerde tedavinin daha sık aralıklarla uygulanması gerekir.

Botoks Ve Dolgu Tedavileri Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Botoks ve Dolgu Tedavileri Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37