Dudak Dolgusu Tedavisi
Ücretsiz Muayene
Dudak Dolgusu Tedavisi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Dudak Dolgusu Tedavisi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Dudak Dolgusu Tedavisi Merkezi

Dudak Dolgusu Tedavisi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Dudak Dolgusu Tedavisi
Ücretsiz Muayene

Dudak Dolgusu Tedavisi

Anatomik olarak alt dudak hafifçe üst dudağın önündedir ve alt dudak üst dudağa göre daha kalındır. Bu oranı eşitlemek ve daha estetik bir görünüm katmak için Hyaluronik asiti güvenli bir biçimde sağlayabiliriz. Dermal dolgular yüzümüzde yılların vermiş olduğu kırışıklıkları, ince çizgileri, yılların yorgunluğuyla kaybolan dolgunluğu bize geri kazandırır. Dermal dolgular sayesinde, pırıl pırıl dolgun ve çekici dudaklar ve elmacık kemiklerine, morlukları azalmış ışıl ışıl ve dinlenmiş göz altlarına kavuşup, istemediğimiz kırışıklıklara veda edebiliriz. 15 dakikada uygulanabilen bu harika yöntemle bir sonraki arkadaş buluşmanızda çok farklı olabilirsiniz.

Uzman kişiler haricinde hiç kimse ne yaptırdığınızı anlayamayacak, ama herkes çok daha güzel olduğunuzu fark edecektir. Ayrıca nemli ve biraz daha dolgun göz alıcı dudaklara da Dermal dolgularla ulaşabilirsiniz. Dudak dolgusu abartıya kaçılmadan uygulandığında harika sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Dudaklarımızın ne kadar dolgunlaşacağına doktorumuzla birlikte karar verebiliriz. Uygulama sonrasında dudaklarımızın şekli ve kontürü daha belirginleşmiş ve daha dolgun olur. Aynı zaman da dudaklarımız da oluşmuş o ince kırışıklıklardan da kurtulmuş oluruz.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Dudak Dolgusu Tedavisi Nasıl Yapılır?

Dolgu, dudakların ve dudak köşelerinin hassas bir şekilde düzenlenmesini sağlar. Dudağın hacim vermek için içeriğinde vitamin olan hyaluronik asit kullanmak gerekiyor. Böylelikle irileşen nemli dudaklar elde ediliyor. Dudak dolgusu yapılmadan önce dudak bölgesine anestezi kremi sürülür. Dudak dolgu maddeleri çok ince iğneler ile dudak içerisine, kontürlere dolgu maddesi enjeksiyon yapılır.

Dudak Dolgusu Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Dudak şekillendirmeye ihtiyacı olan, dudak dolgunlaştırmaya ihtiyacı olan, asimetri ve dudak kenarı sarkması olan kişilere uygulanır.

Dudak Dolgusu Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Dudak Dolgusu Tedavisi Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37