Dudak Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
Dudak Estetiği Tedavisi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Dudak Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Dudak Estetiği Tedavisi Merkezi

Dudak Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Dudak Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene

Dudak Estetiği Tedavisi

Dudağın, burun ve çene ile olan ilişkisi, yüzün oransal yerleşimi içindeki yeri, hatta alt dudak ile üst dudağın birbirleri ile olan ilişkileri dikkatli bir şekilde irdelenmelidir. En çok karşımıza çıkan sorunların başında ise dudakta dolgunluk kaybı ve yaşa dayalı kırışıklıkların artması gelmektedir. Başta sık karşılaşılan bu sorunlar olmak üzere dudaklarda fazla dolgunluk olması, normalden daha uzun görünmesi, gülerken diş etlerinin de görünür hale gelmesi gibi sorunlar kişiyi rahatsız eder.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Dudak Estetiği Tedavisi Nasıl Yapılır?

Günümüzde dolgu maddeleri son derece güvenli olarak dudağa dolgunluk kazandırmak, dudak hattını belirlemek, kırışıklıkların giderilmesini sağlamak için kullanılmaktadır. Etkileri ise kalıcı değildir. Yaklaşık bir sene içinde tekrarlanması gerekmektedir. Bu amaçla daha kalıcı olarak kişinin kendi yağı kullanılabilir. Cerrahi bir işlemdir. Bir bölgeden yağ alınmasını gerektirir. Yine de hastanın istek ve durumuna bağlı olarak genel veya lokal anestezi altında uygulanabilir.

Belirgin dudakların, dudak içinden yapılan kesilerle içeri alınması ve dudak boyunun kısaltılması mümkündür. Ağız içi kesiler dışarıdan görünmemekle birlikte, kısaltma gibi bazı işlemler burun alt kısmında gizlenebilen izler bırakabilir.

Dudak Estetiği Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Dudak estetiği, bu durumla ilgili sorun hisseden herkese uygulanabilir.

Dudak Estetiği Tedavisi Sonrası...

Kullanılan tekniğe göre işlem sonrası süreç değişiklikler gösterebilir. Geçici dolgularla yapılan işlemlerde kişi hemen sosyal hayata dönebilir. Ameliyat uygulamalarında ise yapılan işleme ve hasta durumuna göre bilgilendirmede bulunulur.

Dudak Estetiği Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Dudak Estetiği Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37