El, Kol Ve Bacak Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
El, Kol Ve Bacak Estetiği Tedavisi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
El, Kol Ve Bacak Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen El, Kol Ve Bacak Estetiği Tedavisi Merkezi

El, Kol Ve Bacak Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
El, Kol Ve Bacak Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene

El, Kol Ve Bacak Estetiği Tedavisi

El Bölgesi: El, yıpranma ve yaşlanma etkilerini en çok yansıtan bölgedir. Bu değişimler özellikle güneşe bağlı oluşan lekelenmeler, yaşla artan ve deri altı yağ dokusunun azalması ile de iyice belirginleşen ciltte kırışmalardır. Bu sonuçlar kişiyi bazen olduğundan yaşlı gösterdiği gibi, sosyal ortamlarda çekimser ve mutsuz kalmasına da neden olur.

Kol Bölgesi: Özellikle aşırı kilo alıp verme süreçlerinden sonra kol bölgesinde sarkmalar yaşanabilir. Kol germe ameliyatı ya da Liposuction uygulamaları seçilmiş ve uygun vakalarda kişilerin bu sorunlarını gidermeye yardımcıdır.

Bacak Bölgesi: Bacak için söylenecekler, kol bölgesi için anlatılanlara, yaklaşımları itibari ile benzerlik gösterir.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

El, Kol Ve Bacak Estetiği Tedavisi Nasıl Yapılır?

El bölgesi: Cilt gençleştirme teknikleri, leke tedavisi için çeşitli cerrahi dışı teknikler kullanır. Ayrıca deri ve deri altı dokunun kaybettiklerini yerine koymak amacıyla dolgu maddeleri kullanılır veya kişinin kendi yağı kullanılarak el bölgesi doldurulabilir. Kırışmış cilt görüntüsü, gergin ve dolgun bir görünüme dönüşürek yerini daha genç bir cilt yapısına bırakır.

Kol bölgesi: Liposuction tek başına veya lazer, radyofrekans gibi tekniklerle birleştirilerek aşırı cilt gevşekliğinin olmadığı durumlarda kullanılabilir. Daha ileri seviyelerde kol germe ameliyatı gerekir. Çünkü Liposuction desteklese bile her durumda derinin bolluğunu gidermeye yardımcı olamaz. Kol germe ameliyatı ise zamanla azalmakla birlikte kolun iç kısmında iz ile sonuçlanan bir işlemdir.

Bacak bölgesi: Seçilmiş vakalarda Liposuction veya bacak germe işlemi uygulanabilir. Bacak germe işleminde iz mümkünse genitale yakın bölgede olacak şekilde ayarlanır ve çamaşır içinde saklanır.

El, Kol Ve Bacak Estetiği Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Bu bölgelerin sorunları aşırı kilo kaybı ve yaşla daha ilintili olsa da sorun hissedilen her kişi için uygun tedavi seçenekleri vardır.

El, Kol Ve Bacak Estetiği Tedavisi Sonrası...

İşlemin uygulandığı bölge, uygulanan teknik ve kişiye göre ameliyat veya işlem sonrası süreç değişkenlikler gösterebilir.

El, Kol Ve Bacak Estetiği Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, El, Kol ve Bacak Estetiği Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37