Focus Ultrason Hifu Yöntemi
Ücretsiz Muayene
Focus Ultrason Hifu Yöntemi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Focus Ultrason Hifu Yöntemi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Focus Ultrason Hifu Yöntemi Merkezi

Focus Ultrason Hifu Yöntemi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Focus Ultrason Hifu Yöntemi
Ücretsiz Muayene

Focus Ultrason Hifu Yöntemi

Hifu odaklı yüksek frekanslı ultrason işlemi kolajen üretimini uyardığı için sonuçlar uzun süre kalıcılık taşımaktadır. Yaşlanmanın derideki bulguları yapısal ve kimyasal birçok faktörün etkisi ile ortaya çıkmaktadır. Günümüzde derideki bu yaşlanma bulgularını yok etmek için pek çok işlem ve ürün uygulaması mevcuttur.

Derideki sarkma ve yaşlanma etkilerine yönelik en etkili yöntemler arasında cerrahi hala üst sıralarda sayılmaktadır. Ancak pek çok kişi cerrahinin risklerini göze alamadığı için veya yapılacak girişimsel işlemler sonrası sosyal hayatın bir süreliğine etkilenmesi sebebiyle yaşlanmış bir cilt ile yaşamayı tercih etmekteydiler.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Focus Ultrason Hifu Yöntemi İle Yüz Gerdirme Tedavisi Sonrası...

İşlemleri ve sonrasını göze alamayan kişiler için de bir çare mevcut: FOCUS ULTRASON HIFU sistem. Bu sistem ile derideki yaşlanma süreci bir süreliğine durdurulmakta, oluşan yaşlanma bulguları ortadan kaldırılmakta, deride sıkılaşma ve gerilme etkisi yaratılmaktadır.

Focus Ultrason Hifu Yöntemi İle Yüz Gerdirme Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Focus Ultrason Hifu Yöntemi Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37