Genital Bölge Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
Genital Bölge Estetiği Tedavisi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Genital Bölge Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Genital Bölge Estetiği Tedavisi Merkezi

Genital Bölge Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Genital Bölge Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene

Genital Bölge Estetiği Tedavisi

Genital bölge; vajen (iç kısım) ve vulva (görünür dış kısım) olarak ayrılır ve her bölgenin farklı sorunları vardır. Vulva sorunları zamanla ve yaşla olan değişimleri barındırdığı gibi, sadece yapısal da olabilir. Aşırı büyük ve sarkık vulva dudakları kadınlar açısında cinsel ve görsel olarak rahatsız edici olabilir. Bu görüntüyü gidermek ise mümkündür.

Vajendeki sorunlar ise daha çok doğum etkisiyle ortaya çıkar. Genelde sorun, doğuma bağlı fazla genişleme ve cinsel sorunlardır. Vajendeki bu genişlemenin giderilmesi mümkündür.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Genital Bölge Estetiği Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vulva ve vajen girişimleri cerrahi olarak uygulanan işlemlerdir. Vulvaya genç, diri bir görünüm kazandırıldığı gibi kişide cinsel hazzın da artmasına katkı sağlar.

Vajenin gevşemiş ve fonksiyonu bozulmuş olan kasları onarılırken fazla olan mukoza dokusu çıkarılmaktadır. Böylece vajen kanalı da daraltılmış olur. Birçok anlamda çiftlerin mutluluğuna ve birlikteliklerin devamına katkı sağlayan bir işlemdir. Genital bölgede bazen yağ dokuda kayıp ve neticesinde dolgunluk kaybı bir problem oluşturabilmektedir. Böyle durumlarda yağ enjeksiyonları ile kaybedilen hacmin yerine konulması mümkündür.

Genital Bölge Estetiği Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Özellikle doğum sonrası bu şikâyetler daha belirgin olmaktadır. Ancak bazen yapısal olarak vulva kısmında değişimler olabilir. Tercihen kişinin 18 yaşını doldurmuş olması böyle bir işlem için uygundur.

Genital Bölge Estetiği Tedavisi Sonrası...

Tedavinin uygulandığı bölge, yapılan işlem ve kişiye göre süreç farklılıklar gösterebilir. Ortalama 1 ay kadar cinsel perhiz uygulanır.

Genital Bölge Estetiği Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Genital Bölge Estetiği Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37