Göz Çevresi Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
Göz Çevresi Estetiği Tedavisi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Göz Çevresi Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Göz Çevresi Estetiği Tedavisi Merkezi

Göz Çevresi Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Göz Çevresi Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene

Göz Çevresi Estetiği Tedavisi

Göz çevresinde, yaşlanma, yaşam tarzı gibi nedenlerle yapısal olarak çeşitli değişiklikler olmaktadır. Bu değişiklikler göz kapağı derisinde sarkma, göz çevresi yağ yastıkçıklarının belirgin hale gelmesi, çöküklük ve gözün farklı yerleşimine bağlı durumlar olabilir. Sonuç ise yorgun, bitkin, mutsuz, hatta olunduğundan yaşlı bir görünümün ortaya çıkmasıdır. Göz çevresini bir bütün olarak değerlendirmek esastır.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Göz Çevresi Estetiği Tedavisi Nasıl Yapılır?

Lokal veya genel anestezi altında üst göz kapağı kıvrımına ve alt göz kapağında da kirpik altlarına uyacak şekilde kesilerle göz kapağı derisindeki sarkmalar giderilir. Aynı anda yağ yastıkçıklarından kaynaklanan sorunlar da giderilir. Göz kapağı çok ince ve iyi kanlanan bir yapı olduğundan oldukça iyi iyileşir, çoğunlukla belli olmazlar. Her şekilde kesi yerleri göz çevresinde çok iyi gizlenir ve görünmezler. Ayrıca göz çevresinde kırışıklıklara, çökmelere ve morarmalara yönelik botox, ışık dolgusu, cihazla germe işlemleri ve bakımlar uygulanabilir.

Göz Çevresi Estetiği Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Göz çevresinde sorun olduğunu düşünen herkese, genel sağlık durumu dikkate alınarak uygulanabilir bir tedavidir.

Göz Çevresi Estetiği Tedavisi Sonrası...

Lokal anestezi altında yapılan işlemlerde hemen, genel anestezi ile yapılan işlemlerde 6-8 saat sonra taburcu olmak mümkündür. İlk gün buz uygulaması ve gözlerin dinlendirilmesi önerilir. Kişiye göre değişen göz çevresi morarması ve şişmeleri olabilir. Ameliyat dışı işlemlerde ise kişi hemen sosyal hayatına dönebilir.

Göz Çevresi Estetiği Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Göz Çevresi Estetiği Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37