Jinekomasti Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
Jinekomasti Estetiği Tedavisi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Jinekomasti Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Jinekomasti Estetiği Tedavisi Merkezi

Jinekomasti Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Jinekomasti Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene

Jinekomasti Estetiği Tedavisi

Erkeklerdeki meme büyümesi jinekomasti olarak tanımlanır. Farklı yaş gruplarında farklı nedenlerle görülebilir. Ultrason ile meme dokusunun varlığı ve derecesi, yağ doku ağırlıklı bir meme büyümesi olup olmadığının tespiti gerekir.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Jinekomasti Estetiği Tedavisi Nasıl Yapılır?

Genel anestezi altında uygulanan bir işlemdir. Liposuction ile yağ dokunun alınmasından, ciddi deri eksizyonlarına kadar varan bir aralıkta cerrahi değişmektedir. Hasta ile hekim görüşmesi ve ayrıntılı fizikî muayene önemlidir.

Jinekomasti Estetiği Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Jinekomasti çeşitli nedenlere bağlı olarak oluşabilir. Öncelikle hormon tetkikleri yapılarak başka sorunlar olup olmadığı irdelenir. Birçok hastada kesin bir neden bulunamamaktadır. Meme büyümesi şikâyeti olan ve medikal tedavi ile düzeltilemeyecek olgularda cerrahi uygun seçenektir.

Jinekomasti Estetiği Tedavisi Sonrası...

Ameliyat sonrası sanılanın aksine oldukça rahat geçer. Hastaların çoğu ilk günden sonra herhangi bir ağrı kesici ihtiyacı bile hissetmezler. Hastanede kalış süresi ortalama olarak bir günlük bir zamanı ifade eder. Ameliyat sonrası uygun baskı elbiselerinin kullanımı uygundur. Ağır sporlara bir süre ara verilmesi gerekir. İş hayatına dönüş işin şekline bağlı olarak beş-yedi gün içinde gerçekleşebilir.

Jinekomasti Estetiği Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Jinekomasti Estetiği Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37