Karın Germe Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
Karın Germe Estetiği Tedavisi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Karın Germe Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Karın Germe Estetiği Tedavisi Merkezi

Karın Germe Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Karın Germe Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene

Karın Germe Estetiği Tedavisi

Aşırı kilo alıp verme, geçirilmiş doğumlar ve hamilelik gibi nedenlerle karın bölgesinde değişiklikler oluşabilir. Bu değişiklikler; karın kaslarının bozulması, ciltte çatlaklar oluşması, derinin pörsümesi ve sarkması, yağ birikimlerinin oluşması olarak karşımıza çıkar. Yapılacak ameliyatlar ise bu anatomik değişiklikleri düzeltmeye yöneliktir.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Karın Germe Estetiği Tedavisi Nasıl Yapılır?

Genel anestezi altında uygulanan işlemlerdir. Sadece hafif yağlanmanın olduğu hastalara Liposuction uygulanır. Göbek altı seviyede sarkıklık ve çatlaklığın olduğu hastalarda mini karın germe uygulanabilir. Sarkıklık aşırı derecede ise ve sorunlar göbek seviyesini de geçiyorsa tam karın germe uygundur. Yapılmaya çalışılan en az izi görünmeyecek şekilde çamaşır içine gizlemeye çalışmaktır. Kişilerin giyim şekli değiştiğinden, kişiye göre iz şeklinde değişiklikler yapılabilir.

Karın Germe Estetiği Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Özellikle gebelik süreci yaşamış veya hızlı kilo alıp vermiş kişiler bu operasyon için ihtiyaç hisseden, uygun aday haline gelen kişilerdir.

Karın Germe Estetiği Tedavisi Sonrası...

Ameliyat sonrası süreç oldukça rahattır. Gerekliliğe göre değişmekle birlikte hastanede yatış süresi bir-iki gündür. Uygun korse kullanımı önerilir. Yapılan müdahaleye göre işe dönüş on gün içinde mümkündür.

Karın Germe Estetiği Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Karın Germe Estetiği Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37