Kaş Ekimi Tedavisi
Ücretsiz Muayene
Kaş Ekimi Tedavisi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Kaş Ekimi Tedavisi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Kaş Ekimi Tedavisi Merkezi

Kaş Ekimi Tedavisi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Kaş Ekimi Tedavisi
Ücretsiz Muayene

Kaş Ekimi Tedavisi

Kaş ekimi dökülmemeye kodlanmış saç köklerinin kaşın boş olan bölgesine transferidir. Kaş dökülmesinin pek çok farklı nedeni bulunmaktadır. Stres, kullanılan ilaçlar, bazı cilt hastalıkları, yaralanma yanma gibi fiziksel etkiler, hormon dengesizlikleri kaşların dökülmesine yol açabildiği gibi yaşa bağlı olarak da kaş kökleri zayıflar ve dökülür. Bunlardan en yaygın olarak bilineni halk arasında “kaş küsmesi” olarak adlandırılan durumdur. Kaş küsmesinde kaşları şekillendirmede kullanılan yanlış yöntemler köklere zarar vererek kaşların azalmasına ve kalıcı olarak dökülmesine yol açar. Bazı hormonların gerektiğinden az ya da fazla salgılanması da kaş dökülmesine neden olabilir. Örneğin tiroid bezi az çalışan guatr hastalarında, tiroid hormonu düşüktür. Düşük tiroid seviyesi kaş ve saçların dökülmesine neden olabilir.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Kaş Ekimi Tedavisi Nasıl Yapılır?

Kaş ekimi FUE (foliküler ünite ekstaksiyonu) denilen saç ekiminde de kullanılan yöntemle yapılır. Bu yöntemde, tıpkı saç ekiminde olduğu gibi başın arka tarafında iki kulak arasında yer alan donör bölgeden dökülmemeye kodlanmış saç kökleri (greftler) tek tek alınır. Alınan bu kökler yine tek tek açıları ayarlanarak boş olan kaş bölgesine yerleştirilir.

Kaş Ekimi Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Kalıcı kaş kaybı yaşayan kişiler, yapısal olarak kaşları zayıf olup daha kalın ve biçimli şekle sahip olmak isteyen 22 yaş ve üzeri kadın ve erkekler kaş ektirebilir.

Kaş Ekimi Tedavisi Sonrası...

Kaş ekiminden sonra ekim yapılan bölgede nokta şeklinde kabuklanmalar gözlenir. Operasyon sonrası 1 hafta boyunca, hastaya tarif edilen şekilde kaş yıkaması yapılır ve kabuklanmalar 7-10 gün içinde tamamen dökülür ve iyileşir. Kalıcı hiçbir iz oluşmaz.

Kaş Ekimi Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Kaş Ekimi Tedavisi Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37