Kulak Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
Kulak Estetiği Tedavisi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Kulak Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Kulak Estetiği Tedavisi Merkezi

Kulak Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Kulak Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene

Kulak Estetiği Tedavisi

Kulak denince akla ilk gelen sorun kepçe kulak problemidir. Kulak kıkırdaklarının birbirleri ile ve baş kısmı ile olan ilişkilerinde açısal bir sorun olarak tanımlanabilir. Genellikle okula başlamadan önce, kulak kıkırdaklarının büyük oranda gelişimini tamamladığı 5-7 yaşlarında yapılması önerilir. Amaç, kulağın normal duruş ve pozisyonuna çekilmesidir.

Kulak küpe deliğinin olduğundan fazla büyümesi veya tamamen yırtılması da kısa ve lokal anestezi altında bir işlemle giderilebilir.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Kulak Estetiği Tedavisi Nasıl Yapılır?

Hastanın yaşına göre genel veya lokal anestezi altında yapılabilir. Kulak arkasından kesi ile yapılır ve bu iz dışarıdan bakışta görülmez. Kulak kıkırdaklarında şekillendirmeler yapılır ve gerektiğinde kalıcı dikişlerle desteklenir.

Kulak Estetiği Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Kulak şekli ile ilgili sorunları olan ve kulak gelişim sürecini büyük oranda tamamlamış kişilere, ilkokul dönemi öncesinde uygulanabilir.

Kulak Estetiği Tedavisi Sonrası...

Ameliyattan sonraki dönemde yine yaş gruplarına göre değişecek şekilde sadece gündüz ya da gündüz /gece kulak bandı kullanılır.

Kulak Estetiği Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Kulak Estetiği Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37