Lazer Epilasyon Tedavisi
Ücretsiz Muayene
Lazer Epilasyon Tedavisi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Lazer Epilasyon Tedavisi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Lazer Epilasyon Tedavisi Merkezi

Lazer Epilasyon Tedavisi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Lazer Epilasyon Tedavisi
Ücretsiz Muayene

Lazer Epilasyon Tedavisi

Lazer Epilasyon lazer ışınlarının, kıl köküne ulaştırılarak kıl hücresinin hasarlandırılması ve yeni kıl üretiminin engellenmesinin sağlanmasıdır. Bu işlem profesyonel cihazlar ve uzman kişilerce uygulanacak ciddi bir tedavidir.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Lazer Epilasyon Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vücudun hemen hemen tüm bölgelerine uygulanabilir.

Lazer Epilasyon Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Sadece tedavi süresince bronzlaşılmamalıdır. Bronz bir ciltte, pigmentler lazer ışınına daha hassas haldedir ve çeşitli reaksiyonların oluşmasına sebep olabilir.

Lazer Epilasyon Tedavisi İçin Kaç Yaşında Olmak Gereklidir?

Lazer epilasyon her yaşta uygulanabilir, fakat çocuklarda 13-14 yaşından önce lazer epilasyon yapılmasını uygun bulmuyoruz. Bu yaşlarda ergenlik dönemi kaynaklı hormonlarda meydana gelen değişiklikler, kıl yapısında da değişikliklere sebep olabilir. İleriki yaşlarda ise kıllar grileşmeden tedavi yaptırılması önerilmektedir.

Lazer Epilasyon Tedavisi Yan Etkisi Var Mıdır?

Lazer epilasyon kısa süren bir prosedürdür ve tedaviden hemen sonra rutin hayata dönülebilmektedir. Epilasyon işleminde kullanılan lazerler cildi soymaz bu sebeple risk düşüktür. Bronz bir cilt işleme tabi tutuluyor ise, cilt pigmentasyonunda artma ya da azaltma görülebilir.

Lazer Epilasyon Tedavisi Sonrası...

Tedaviden sonra 5-10 dakika boyunca soğuk kompres uygulanır. Sonrasında ise anti-inflamatuar krem uygulanabilir. Tedavi edilen alanda hafif güneş yanığı gibi kızarıklık olabilir ve bu durum birkaç gün içerisinde normale döner. Aloe Vera, E Vitamini ya da nemlendirici krem kullanılabilir. Lazer epilasyon işleminden sonraki 24 saat boyuna spor salonuna ve yüzme salonuna gidilmemesi tavsiye edilmektedir. Terleme ya da havuzlarda bulunan klor işlem yapılan bölgeyi tahriş edebilir. Tedaviden sonraki 4 hafta boyunca bronzlaşmaktan kaçınmanız önerilmektedir.

Lazer Epilasyon Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Lazer Epilasyon Tedavisi Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37