Leke Tedavisi
Ücretsiz Muayene
Leke Tedavisi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Leke Tedavisi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Leke Tedavisi Merkezi

Leke Tedavisi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Leke Tedavisi
Ücretsiz Muayene

Leke Tedavisi

Leke tedavisinin süresi lekenin ne kadar koyu renkte olmasına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Lekenin derinliği de seansların süresini değiştirebilir. Genellikle en az 2 seans olarak belirlenmektedir. 2 seans uygulama lekenin giderilmesine yardımcı olacak seviyede değilse o zaman seanslar arttırılır ya da başarılı sonuca göre seanslar son bulur. Leke tedavisi seans süreleri çok uzun değildir. Ciltte bulunan lekelerin üzerine tek tek lazer atışları yapılır ve genellikle bu işlem 15 veya 20 dakika kadar sürmektedir. Leke tedavisinin seansları ayda bir olarak yapılmaktadır. Bütün bu işlemlerden sonra yorulacak olan cilt, dikkatli bir şekilde korunmalı ve tahriş etmemelisiniz.

Melanin cildimize rengini veren maddedir. Cilt lekeleri, melaninin normalin üzerinde konsantre olarak bulunduğu bölgelerdedir. Melaninin, anormal yüksek miktarda belli bölgelerde toplanarak cilt lekelerinin oluşturulması çeşitli sebeplerden kaynaklanır. Bu lekelerin bazıları doğumdan itibaren vardır. Bir kısmı yaşın ilerlemesi ile bir kısmı ise güneşin cildimize verdiği hasardan kaynaklanmaktadır.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Leke Tedavisi Nasıl Yapılır?

Amerikan Estetik’in kendine has hastaya özel teknikleri vardır. Mccosmetics Whitening Mezoterapi solüsyonu ve Dermastamp Yöntemi’yle kişinin leke sorununu yok etmeyi amaçlamıştır. Amaç cilt lekesi yok olduktan sonra cildin ihtiyacına göre vitamin mineral desteği verip cildin canlı ve parlak görünmesidir.

Leke Tedavisi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Leke oluşumunun en temel nedeni güneşin zararlı ışınlarıdır. Yaz ve kış aylarında 3-4 saat arayla güneş koruyucu krem kullanılması önerilmektedir.

Leke Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Leke Tedavisi Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37