Liposuction Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
Liposuction Estetiği Tedavisi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Liposuction Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Liposuction Estetiği Tedavisi Merkezi

Liposuction Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Liposuction Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene

Liposuction Estetiği Tedavisi

Hedef vücutta normal konturu bozan, yani kalça ve bel bölgesi gibi yerlerde estetik kıvrımı engelleyen durumların ortadan kaldırılmasıdır. Öncelikle bilinmesi gereken Liposuction işleminin bir zayıflama ameliyatı olmadığıdır. Kişi ideal kilosuna ne kadar yakınsa bu ameliyatın sonucu ve kişiye sağladığı mutluluk o derece yüksek olur.

“Liposuction’dan sonra kilo alırsam yine aynı bozulma olur mu?” en sık sorulan sorudur. Elbette Liposuction bir daha siz kilo almayacaksınız demek değildir. Bu, kişinin kendine dikkat etmesi ile ilgilidir. Ancak kilo da alsanız sağlanmış olan düzgün vücut şekli korunacaktır.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Liposuction Estetiği Tedavisi Nasıl Yapılır?

Hastane koşullarında, alınacak bölgenin büyüklüğüne göre genel anestezi veya lokal-sedasyon ile uygulanabilir bir işlemdir. Yağ alınacak bölgeye bir miktar sıvı verildikten sonra küçük deliklerden bir kanül yardımı ile fazla yağın dışarı alınması esasına dayanır.

Laser-liposuction, Laser-lipolisis, kimyasal yağ alınması ve düşük seviyeli ultrasonik yardımlı yağ alınması teknikleri ise etkinlikleri diğer tekniklere göre üstün olan teknikler değildir. Her tekniğin barındırdığı farklı sorunlar bulunmaktadır.

Liposuction Estetiği Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Liposuction vücudunun belli bölgelerinde fazla yağ birikimleri hisseden ve buna bağlı görsel sorunlar yaşayan herkese uygulanabilir.

Liposuction Estetiği Tedavisi Sonrası...

Ameliyat sonrası hastanede yatış süresi genelde bir gündür. İlk gün Liposuction sonrası akıntı oluşur ve bu korkulacak bir durum değildir. Hastanın, derinin oturduğu ve Liposuction etkilerinin tam göründüğü dönemde korse kullanması gerekir. İşe dönmek yapılan işe göre birkaç günde mümkün olur.

Liposuction Estetiği Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Liposuction Estetiği Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37