Göğüs Dikleştirme Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
Göğüs Dikleştirme Estetiği Tedavisi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Göğüs Dikleştirme Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Göğüs Dikleştirme Estetiği Tedavisi Merkezi

Göğüs Dikleştirme Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37


Göğüs Dikleştirme Estetiği Tedavisi

Şimdi Değişim Zamanı!
Göğüs Dikleştirme Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene

Göğüs Dikleştirme Estetiği Tedavisi

Büyük memelerde bir miktar düşme görünür, ama düşük memenin asıl nedeni daha farklıdır. Çoğunlukla hamilelik, kilo alma gibi göğüs kitlesinin artma ve azalma gösterdiği durumları takiben ortaya çıkar. Ayrıca deri kalitesi, yaşlanma gibi birçok faktöre bağlıdır. Deri kalitesindeki bozulma ve memeyi taşıyan asıcı bağların kalitesindeki azalma bu sorunu daha önemli bir hale getirmektedir.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Göğüs Dikleştirme Estetiği Tedavisi Nasıl Yapılır?

Genel anestezi altında uygulanan bir işlemdir. Meme düşüklüğünün derecesi, meme dokusunun yeterli olup olmaması değerlendirmede önemlidir. Protez kullanılarak ya da kullanmadan, sadece hastanın kendi dokusu ile dikleştirme mümkündür. Ortalama bir-iki gün hastanede kalınması yeterlidir.

Göğüs Dikleştirme Estetiği Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Meme dikleştirme işlemi yaş veya hamilelik gibi süreçlerden sonra memede düşüklük yaşayan kişilere uygulanabilir. Gerekli durumlarda meme protezi de meme kitlesinin arttırılması için kombine bir operasyon şeklinde dikleştirme ameliyatına dâhil edilebilir.

Göğüs Dikleştirme Estetiği Tedavisi Sonrası...

Hastanede kalış süresi ihtiyaca göre belirlenir. Ancak ortalama olarak bir iki günlük bir zamanı ifade eder. Ameliyat sonrası uygun sütyenlerin kullanılması ve ağır sporlara bir süre ara verilmesi gerekir. İş hayatına dönüş işin şekline bağlı olarak beş-yedi gün içinde gerçekleşebilir.

Göğüs Dikleştirme Estetiği Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Göğüs Dikleştirme Estetiği Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37