Göğüs Küçültme Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
Göğüs Küçültme Estetiği Tedavisi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Göğüs Küçültme Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Göğüs Küçültme Estetiği Tedavisi Merkezi

Göğüs Küçültme Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37


Göğüs Küçültme Estetiği Tedavisi

Şimdi Değişim Zamanı!
Göğüs Küçültme Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene

Göğüs Küçültme Estetiği Tedavisi

Meme küçültme sadece estetik bir işlem değildir. Pek çok kadın için büyük memeler ciddi bir soruna işaret eder. Belde, sırtta ve boyunda ağrılar, omuz bölgelerinde sütyen askı izleri vb. sorunlar bunların başında gelir. Göğüs altında özellikle sıcak havalarda terleme, koku ve pişik olması kadınlarımız için eziyet noktasına ulaşabilir. Bu şekliyle estetikten çok bir sağlık problemidir.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Göğüs Küçültme Estetiği Tedavisi Nasıl Yapılır?

Küçültme ameliyatı meme dokusunun bir kısmının alındığı ve memenin yeniden, ideal ölçüler içinde şekillendirildiği bir ameliyattır. Genel anestezi altında yapılır. Memenin alt kısmında ters T şeklinde veya düz bir iz şeklinde gerçekleştirilebilir. Her iki şekilde de kısa zaman sonra bu iz kişi açısından rahatsız edici olmaktan çıkacak ve azalacaktır.

Meme başında uyuşukluk ve süt vermede azalma bu ameliyatın riskleri arasındadır. Ancak bu riskler düşüktür ve çoğunlukla sorun yaşanmamaktadır.

Göğüs Küçültme Estetiği Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Meme küçültme ameliyatı hamilelik, aşırı kilo alımı gibi nedenlerle fazla meme kitlesi olan ve bu durum artık sosyal hayatını olumsuz etkiler bir hâl alan veya daha hoş ve uygun ölçülerde bir meme dokusu isteyen herkese uygulanabilir.

Göğüs Küçültme Estetiği Tedavisi Sonrası...

Hastanede kalış süresi ihtiyaca göre belirlenir. Ancak ortalama olarak bir-iki günlük bir zamanı ifade eder. Ameliyat sonrası uygun sütyenlerin kullanılması ve ağır sporlara bir süre ara verilmesi gerekir. İş hayatına dönüş işin şekline bağlı olarak beş-yedi gün içinde gerçekleşebilir.

Göğüs Küçültme Estetiği Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Göğüs Küçültme Estetiği Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37