Göğüs Büyütme Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
Göğüs Büyütme Estetiği Tedavisi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Göğüs Büyütme Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Göğüs Büyütme Estetiği Tedavisi Merkezi

Göğüs Büyütme Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Göğüs Büyütme Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene

Göğüs Büyütme Estetiği Tedavisi

Kadınlarda meme tarih boyunca farklı anlamlar kazanmış olsa da daima yüksek öneme sahiptir. Günümüzde en büyük anlamı hem önemli bir kadınlık göstergesi hem de cinsel organ olmasıdır. Meme dokusunun tatmin edici seviyede olmaması bir kadın için daima huzursuzluk verici, sosyal ve ruhsal olarak engelleyicidir.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Göğüs Büyütme Estetiği Tedavisi Nasıl Yapılır?

Meme büyütme için farklı teknikler tanımlanmaktadır. Günümüzde en sık kullanılan prosedür silikon protezlerle meme büyütme işleminin uygulanmasıdır. Kişinin kendi yağının kullanılarak memenin büyütüldüğü teknikler de vardır. Ancak takip sürecinde meme kanseri ile karışabilen durumlar ortaya çıkarabileceği bilinmelidir.

En çok sorulan iki soru:
1. Meme protezi emzirmemi engeller mi?
Hayır, meme protezi emzirmeye engel değildir.

2. Meme protezi kanser olmama neden olur mu?
Önceden net bir şekilde hayır denilen bu sorunun son dönem cevabında şunu belirtmek gerekir: Yakın zamanda implant ile ilişkilendirilen, implantın çevresinde zarda meydana gelen bir çeşit lenfoma gözlemlenmiştir. Sayı ise on milyon üzerinde yapılan protez ameliyatında yüz civarı (yüz binde bir) ile ifade edilmektedir.

Genel anestezi altında uygulanan bir işlemdir. Yapılacak ameliyata bağlı olarak bilgilendirme değişir; protezin tipi, kas arkasına mı meme dokusu arkasına mı yerleştirileceği, hangi kesi ile bu yerleştirme işleminin yapılacağı... Hepsi hastaya göre özel olarak belirlenir.

Göğüs Büyütme Estetiği Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Meme büyütme işlemi yapısal olarak meme dokusu yetersiz, emzirme sonrası meme dokusunu kaybetmiş veya hafif sarkıklığı olduğu halde meme büyüklüğünü arttırmak isteyen kişilerde uygulanabilir.

Göğüs Büyütme Estetiği Tedavisi Sonrası...

Ameliyat sonrası uygun sütyenlerin kullanılması ve ağır sporlara bir süre ara verilmesi gerekir. Doktorunuzun size önerdiği masajlar olacaktır. İş hayatına dönüş işin şekline bağlı olarak beş-yedi gün içinde gerçekleşebilir.

Göğüs Büyütme Estetiği Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Göğüs Büyütme Estetiği Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37