Mezolifting Yöntemi
Ücretsiz Muayene
Mezolifting Yöntemi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Mezolifting Yöntemi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Mezolifting Yöntemi Merkezi

Mezolifting Yöntemi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Mezolifting Yöntemi
Ücretsiz Muayene

Mezolifting Yöntemi

Yüz Mezoterapisi Cildi Yenileyen, Cilt Kırışıklığı Ve Cilt Sarkmalarına Etkili Olan Doğal Ve Faydalı Bir Yöntemdir. Yüz mezoterapisinde ilaçlar küçük miktarlarda karıştırılarak cildin içine ve altına direk olarak verilir. Böylece cilt etkili maddelerden kısa sürede faydalanabilir. Mezoterapi ürün kalitesi uygulaması kadar önemlidir.

Mccosmetics markası olan Avrupa patentli mezoterapi hastalarımız için en iyi tercihimizdir. Ayrıca ilaçlar çok az miktarda verildiği için kullanılan maddelerin yan etki olasılığı azalır.

Yüz mezoterapisi (mezolift) yönteminde cildi yenileyen hyaluronik asit, antioksidanlar, vitaminler, mineraller ve amino asitler cilt altına minik iğnelerle uygulanır. Bu faydalı maddelerin direk cilde verilmesi ve cildin uyarılması cildin kollajen ve elastin üretimini arttırır, ciltte nemlenme artar ve cilt yenilenir.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Mezolifting Yöntemi İle Yüz Gerdirme Tedavisi Nasıl Yapılır?

Yüz mezoterapisinde (mezolift) uygulama öncesi cilt temizlenir ve dezenfekte edilir. İşlemden yarım saat önce anestezik krem sürülebilir. Yüz mezoterapisinde (mezolift) hazırlanan karışım çok küçük ve ince iğnelerle cilt içine veya üstüne verilir.

Mezolifting Yöntemi İle Yüz Gerdirme Sonrası Cilt Nasıl Gözükür?

Yüz mezoterapisi (mezolift) sonrası cilt daha taze ve dinlenmiş görünür. Cildin elastikiyeti artar ve cilt sarkması azalır. Kırışıklıklar hafifler. Cilt aydınlık bir görünüme kavuşur.

Mezolifting Yöntemi İle Yüz Gerdirme Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Mezolifting Yöntemi Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37