Popo Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
Popo Estetiği Tedavisi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Popo Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Popo Estetiği Tedavisi Merkezi

Popo Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Popo Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene

Popo Estetiği Tedavisi

Günümüzde genel olarak yuvarlak, arkaya doğru çıkıntılı, fazla kaslı olmayan, dar, yanlara doğru taşmayan ve üst-alt mesafesi kısa bir kalça sekli ideal popoyu tanımlamaktadır. Burada amaç ideale en yakın ve kişiye en üst düzeyde özgüveni kazandıracak bir sonuca ulaşmaktır.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Popo Estetiği Tedavisi Nasıl Yapılır?

Genel anestezi altında uygulanan işlemlerdir. Ameliyatın derecesi hastanın muayenesi sonucu belirlenir. Protez ile popo şekillendirme tek başına popo şeklini sağlayan bir işlemdir. Bununla beraber Liposuction’dan başka, hastanın alınan yağlarının kullanıldığı tekniklerde mevcuttur.

Sarkık ve gevşek popoları kaldırmak için farklı ameliyat teknikleri kullanılabilir. Ancak ne kadar gizlense de bu iz bırakan bir prosedürdür. Bu nedenle mümkün olan hastalarda öncelik protez veya yağ ile şekillendirmededir.

Popo Estetiği Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Genellikle hızlı kilo alıp verme süreçleri yaşamış kişiler, yapısal olarak fazlasıyla zayıf ve vücut hattı belirginliği olmayan kişiler bu tedavi için uygun adaylardır. Yine de popo bölgesi ile ilgili sorun yaşayan herkese bu tedavi uygulanabilir.

Popo Estetiği Tedavisi Sonrası...

Gerekliliğe göre değişmekle birlikte hastanede yatış süresi bir-iki gündür. Yapılan müdahaleye göre işe dönüş on gün içinde mümkündür.

Popo Estetiği Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Popo Estetiği Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37