Prp+Ozon Yöntemi
Ücretsiz Muayene
Prp+Ozon Yöntemi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Prp+Ozon Yöntemi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Prp+Ozon Yöntemi Merkezi

Prp+Ozon Yöntemi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Prp+Ozon Yöntemi
Ücretsiz Muayene

Prp+Ozon Yöntemi

PRP destekli coktails multivitamin saç ekim yöntemi ile saç kökleri daha güçlü, sonuçlar ise daha verimlidir. Bu tedavi yöntemi, kök hücre mantığına dayanır. Plazma enjekte edildiği bölgede kök hücrelerin göçünü ve çoğalmasını tetikleyen büyüme faktörünün salgılanmasını sağlar. Zayıflamış, cansızlaşmış ve hatta tüy haline gelmeye başlayan saç telleriyle ölmeye yüz tutan saç köklerini canlandırıp dirilterek saçların eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olmaktadır.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Prp+Ozon Yöntemi İle Saç Ekimi Tedavisi Nasıl Yapılır?

Bu uygulamanın mantığı kök hücre enjeksiyonuna benzer. Kökün canlılığını arttırmayı sağlayan büyüme faktörlerince zengindir, enjekte edildiği bölgede hücre yenilenmesini ve canlanmasını uyarır, böylece saçlar daha güçlü ve sağlıklı hale gelir. Saç köklerini canlandırır ve kan dolaşımını hızlandırarak saç köklerinin daha iyi beslenmesini ve daha fazla oksijen almasını sağlar.

Prp+Ozon Yöntemi İle Saç Ekimi Tedavisi Sonrası...

Özel karışımı saç kalınlığını ve hacmini geliştirmekle beraber, saçı daha kuvvetli ve dayanıklı hale getirmektedir. Nakledilen saçlar sağlıklı canlı olarak uzamaya başlıyor. Donör alana zarar vermeden maksimum seviyede kök transferi yapılır. Greftlerin verimliliğini arttıran bu yöntem hasta memnuniyet oranını çok yükseltmektedir.

Prp+Ozon Yöntemi İle Saç Ekimi Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Prp+Ozon Yöntemi Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37