Reaction Yöntemi
Ücretsiz Muayene
Reaction Yöntemi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Reaction Yöntemi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Reaction Yöntemi Merkezi

Reaction Yöntemi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Reaction Yöntemi
Ücretsiz Muayene

Reaction Yöntemi

Acısız, ağrısız, iğnesiz ve ameliyatsız genç görünmenin yolu artık yüzünüzü ütületmekten geçiyor. Yaşımız ilerledikçe ciltte sarkmalar ve kırışıklıklar kaçınılmaz hale gelir. Oysa hep daha genç ve daha diri görünmek isteriz. Bu nedenle cildimize ameliyat, botox ya da bir takım cerrahi işlemler yaptırmak zorunda kalırız. Acısız, iğnesiz, ağrısız ve ameliyatsız gençleşmek istiyorsak Ütüleme ile artık mümkün.

Tek frekans sınırlamasının ötesinde geçen reaction’daki çoklu frekans kanalize etme ve vakum terapisi bir arada sunulmaktadır. Böylece profesyonel estetik uygulamalarında bugüne kadar görülmemiş bir şekilde anında gözle görülebilen sonuçlar elde etmesini mümkün kılan kontrol hakimiyeti ve penetrasyon derinliğini belirleme imkanı sunuyor.

Daha ince daha hassas göz kapağı çevresi ve alın bölgeleri hastaya minumum rahatsızlık verecek şekilde yüksek frekanslarla edebilirken aynı zamanda kırışıklıkları azaltıcı özeliğiyle termal olarak da doğal kolojen üretimini harekete geçirir.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Reaction Yöntemi İle Yüz Gerdirme Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Bu yöntem için hiçbir cinsiyet sınırı bulunmamakta. Cilt ütüleme, hem kadınlara ve erkeklere de rahatlıkla uyguladığımız ve oldukça etkili sonuçlar aldığımız bir gençleşme yöntemi. Yüz ütüleme –Reaction Frekans ile gençleşme ameliyatsız estetik yöntemi aslında. Radyo frekans dalgalarının cilt gençleştirme ve ciltteki kırışıklıkları tedavi etme amacıyla kullanılmasına yüz ütüsü deniyor. Bu teknik, radyo frekansla cilt estetiğini sağlayan zararsız, güvenli ve kesin sonuç veren estetik operasyonlardan bir tanesidir.

Reaction Yöntemi İle Yüz Gerdirme Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Reaction Yöntemi Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37