Rinoplasti/Burun Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
Rinoplasti/Burun Estetiği Tedavisi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Rinoplasti/Burun Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Rinoplasti/Burun Estetiği Tedavisi Merkezi

Rinoplasti/Burun Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Rinoplasti/Burun Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene

Rinoplasti/Burun Estetiği Tedavisi

Burun yapısının cerrahi olarak yeniden şekillendirilmesini tanımlar. Burnumuz yüzümüzün tam ortasında yer alan en önemli yapıdır. Bu nedenle burnumuz üzerindeki çok küçük değişiklikler, genel görünüm ve ifademizde ciddi farklılıklar ortaya çıkarır.

Son yıllarda teknolojinin de gelişmesi ile çeşitli programlar sağlık sisteminin hizmetine girmiştir. Bunlardan biri de iki boyutlu görüntüler üzerinde oynayarak öncesi / sonrası farkını ortaya koymaya çalışan programlardır. Bu işlemler özellikle yan duruştaki değişiklikler konusunda bir fikir verebilir. Unutulmaması gerekense insanın bir fotoğraf olmadığıdır. Resimler üzerindeki her oynama ameliyat esnasında mümkün olamayabilir. Bu da çok güzel bir sonuca ulaşılmış olsa bile ameliyat sonrasında hastada hüsran ve hayal kırıklığı olarak ortaya çıkar. Asıl olan fotoğraf üzerinde oynama değil, hastanın sağlığını bozmayacak sınırlara dikkat edilerek doğal ve güzel görünüme ulaşılmasıdır.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Rinoplasti/Burun Estetiği Tedavisi Nasıl Yapılır?

Kapalı veya açık burun ameliyatı olarak iki teknikle yapılır. Açık burun ameliyatında burnun orta alt kısmında bir kesi yapılır ve bu kesinin skarı (zamanla azalmakla birlikte) kalır. Kapalı burun ameliyatı her iki burun deliğinin iç kısmından yapılır ve dışarıdan görünen bir iz bırakmaz. Her iki teknikte de burunla ilgili tüm estetik işlemler yapılabilir. Hangi tekniğin kullanılacağı hekime bağlıdır.

Aynı anda nefes alma problemlerine yol açan, özellikle ön orta kıkırdak eğrilikleri veya et büyümeleri giderilebilir. Yine de burun içindeki tüm tıkayıcı kitleler estetik ameliyata dâhil olarak giderilemez. Bir kısmı için ek işlemler gerekli olabilir.

Rinoplasti/Burun Estetiği Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Burun şekli ile ilgili sorunu olan ve tercihen 18 yaşını tamamlamış kişilere uygulanabilir.

Rinoplasti/Burun Estetiği Tedavisi Sonrası...

Burun içinde iki kadar kalan tampon bulunur. Bez veya silikon delikli tamponlar kullanılabilir. Seçim hasta ihtiyacına göredir. Her halükarda hasta açısından sorun yaratmazlar ve alınmaları oldukça rahattır. Göz çevresinde morarma ve şişme kişiye göre değişen oranlardadır. Bir haftalık süreçte tamamen geçerler. On beş-yirmi gün içinde bandajlardan tamamen kurtulunur. İş hayatına dönüş ise yapılan işe göre çok daha erkendir. Burnun tam oturması altı aylık bir süreyi kapsar. Bu dönemde burnu darbelerden korumak esastır.

Rinoplasti/Burun Estetiği Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Rinoplasti/Burun Estetiği Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37