Saç Ekimi Tedavisi
Ücretsiz Muayene
Saç Ekimi Tedavisi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Saç Ekimi Tedavisi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Saç Ekimi Tedavisi Merkezi

Saç Ekimi Tedavisi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Saç Ekimi Tedavisi
Ücretsiz Muayene

Saç Ekimi Tedavisi

Saç ekiminde her hasta için hedef, mümkün olduğu kadar doğal ve yoğun görünüm elde etmektir. Saç ekimi, çeşitli nedenlerle saç açıklığı oluşmuş ya da %50’den fazla seyrelmiş alanlara, sağlıklı bölgelerden dökülmemeye kodlanmış alandan (iki kulak arası ense bölgesinden) alınan saç köklerinin dökülmenin olduğu bölgeye uygun tekniklerle nakledilmesidir. Bu işlemde kişinin kendi saç/kıl kökleri kullanıldığı için herhangi bir hastalık bulaşması ya da vücudun ekilen saçları kabul etmemesi durumu söz konusu değildir.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Saç Ekimi Tedavisi Nasıl Yapılır?

Saç ekimi, uzman doktor, anestezi teknikerleri, ameliyathane hemşireleri ve diğer teknikerlerden oluşan tecrübeli, profesyonel bir ekip tarafından ve tüm işlemleriniz ameliyathane ortamında yapılır. Saç ekimi, doktor kontrolünde, uygun fiziksel şartlarda, ileri teknikler kullanılarak yapıldığında sonuçlar oldukça tatmin edicidir.

Saç Ekimi Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Saç Ekimi Tedavisi Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.

Saç Ekimi Tedavisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Nelerdir?
1) Saç Ekimi Gerçekten İşe Yarıyor Mu?
Saç kaybı yaşayan kişilerin eski görünümlerine kavuşmalarını sağlayan tek ve kesin çözüm saç ekim yöntemidir. İlaçlar ya da losyonlar yeni saç köklerinin oluşmasını sağlayamaz. Bu ürünler ancak saç dökülmesini yavaşlatmada ya da durdurmada etkili olabilirler.

2) İşlem Ne Kadar Sürer?
Saç ekiminin süresi; ekimi yapılacak bölgenin büyüklüğü, cilt ve saç yapısı, uygulanacak tekniğe bağlı olarak değişmekle birlikte, yaklaşık olarak 6-8 saat sürer.

3) Ağrı Ya Da Acı Hisseder Miyim?
Saç ekim işleminin başında lokal anestezi uygulanır ve işlem süresince hiç bir acı ya da ağrı hissedilmez.

4) Hangi Tekniği Öneriyorsunuz?
FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu )sonuçları ve avantajları sayesinde tüm dünyada yaygın olarak kullanılan en gelişmiş saç ekim yöntemidir.

5) Ekilen Saçlar Kesinlikle Çıkar Mı?
Evet çıkar. Greftlerin (saç kümesi) hazırlanması, bekletildiği koşullar ve doğru tekniğin uygulanması sonucu direkt etkileyen faktörler olup, yerine getirildiği takdirde sonuç %100 başarılıdır.

6) Ne Zaman Dışarı Çıkabilirim?
Operasyondan sonra dışarıya çıkmanızı engelleyecek bir durum yoktur. İlk 2–3 gün minik minik pembe noktacıklar olabilir, ancak bunlar bir hafta içinde tamamen ortadan kaybolur.

7) Ekilen Saçlar Ne Zaman Çıkar?
Operasyon tarihinden 3 ay sonra küçük küçük görünmeye başlayıp, yaklaşık 6-9 ay içinde normal uzunluğuna erişir.

8) Ekilen Saçlar İleriki Tarihlerde Dökülür Mü?
Hayır dökülmez. Çünkü ekilen saçlar dökülmemeye kodlanmış bölgeden alınmıştır. Bu özelliğini yeni ekilen bölgede de devam ettirir.

9) Saç Ekimi Yaptırdığım Belli Olur Mu?
Uygun teknikle doğal bir şekilde ekilmiş saçlar kesinlikle belli olmaz. Bunun için operasyonu yapacak ekibin deneyimli olması çok önemlidir.

10) Saç Ekimi Pahalı Bir İşlem Midir?
Sonuçlarının kalıcılığı ve başarısının verdiği memnuniyet düşünüldüğünde gelecek mutluluk için oldukça makul bir yatırım olarak değerlendirebilir.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37