Somon DNA Yöntemi
Ücretsiz Muayene
Somon DNA Yöntemi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Somon DNA Yöntemi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Somon DNA Yöntemi Merkezi

Somon DNA Yöntemi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Somon DNA Yöntemi
Ücretsiz Muayene

Somon DNA Yöntemi

Somon Balığının Sütünden Elde Edilen Bir Proteindir. Yaşın ilerlemesi ile birlikte,cilt altı dokunun en önemli desteği olan kolajen ve elastin sentezi yavaşlar,hyaluronik asit miktarı azalır. Cilt matlaşır,sağlıksız ve yaşlı görünmeye başlar.İnsan cildindeki eksilen proteinleri tamamlayabilen en doğal kaynağında somon dna bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

İnsan dna’sına mezolift yöntemi ile deri içine verildiğinde cilt kendini yenileyip gençleştirir. Çünkü dna yüksek oranda su tutucudur hacmin 10 bin katı suyu tutarak nem dengesini sağlamaya yardımcı olur derinin nemlenmesinde kırışıklığın önlenmesinde ilk ve en basit adımdır. Antioksidan gücü yüksek bir bileşimdir. Foto yaşlanmaya karşı savaşma amacıyla yaşlanma karşıtı tedavilerde kullanılır.

Somon dna uygulaması cilt gençleştirmede yenilikçi sunan bir işlemdir.Dikkat edilmesi gereken en önemli durum kullanılan ürünün orijinal olmasıdır ve marka kalitesidir.

Amerikan Estetik Tıp Merkezinin kullandığı marka ise Avrupa patentli olan Mccosmetic ürünüdür. Uygulama süresi 15-30 dakika sürer ve kişi uygulamadan sonra cildinde herhangi belirti olmadan günlük yaşamına devam edebilir. Yapılan her seansta cildin yapısı güçlenerek, elastikiyet ve sıkılığı artar,güneş ışınlarına bağlı meydana gelen hasarı engeller.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Somon DNA Yöntemi İle Yüz Gerdirme Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Cilt geçleştirme, Gözaltı morlukları, Scar dokusu(sivilce izi), Cilt canlandırmaya ihtiyacı olan kişilere uygulama yapılır.

Somon DNA Yöntemi İle Yüz Gerdirme Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Somon DNA Yöntemi Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37