Tıraşsız FUE Yöntemi
Ücretsiz Muayene
Tıraşsız FUE Yöntemi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Tıraşsız FUE Yöntemi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Tıraşsız FUE Yöntemi Merkezi

Tıraşsız FUE Yöntemi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Tıraşsız FUE Yöntemi
Ücretsiz Muayene

Tıraşsız FUE Yöntemi

Amerikan Estetik, bildiğiniz FUE yöntemini, saçlarınızı kazıtmadan yaptırabileceğiniz Tıraşsız FUE Yöntemi ile tamamen dökülmüş saçlarınıza, var olan saçlarınızı koruyarak kavuşmanızı sağlıyor. Amerikan Estetik, saç ekimi yöntemleri içerisinde dünyaca kabul edilmiş olan FUE tekniğini geliştirdi. Geliştirilen bu teknik ile kişinin tüm saçlı alanı artık kazıtmasına gerek kalmayacak.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Tedavisi Nasıl Yapılır?

Normalde FUE Yöntemi’yle saç ekimi yapabilmek için kulak arası bölgesi saçlarının sıfır numaraya ( 1 mm uzunluk) tıraş edilmesi şarttır. Bir kısım insanlar çalıştığı iş konumundan ya da başka nedenlerden dolayı saç ekimi işlemini, kafanın tamamını tıraş etmek gerektiği için saç ekiminden uzak durmaktadırlar. Saçların tamamını tıraş etmeden doğal görüntüye sahip olunabilmektedir. Yöntemin avantajı teker teker çıkarılan köklerin yerlerinin belli olmaması, yani iz kalmamasıdır.

Tıraşsız Saç Ekimi yaptırmak isteyen kişilerin ameliyattan önce saçlarını biraz uzatmaları istenir. Bu prosedürde izlenilen yol donör bölgenin işlem yapılmaya gerek olmayan saçların arasına saklanması sağlanır. İlk aşamada saç foliküllerinin alınacağı bölge belirlenir. İkinci aşamada cerrah, ekibin yardımıyla mümkün olan en az etkiyle belirlenen güçlü ve sağlıklı folikülleri alır. Sonraki aşamada da alınan saç folikülleri ekilmeye hazır hale getirilir. Son aşamada ise saç ekim işlemi doğal görüntü oluşturulacak şekilde tamamlanır.

Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Tıraşsız FUE Yöntemi Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37