Vücut Şekillendirme Tedavisi
Ücretsiz Muayene
Vücut Şekillendirme Tedavisi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Vücut Şekillendirme Tedavisi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Vücut Şekillendirme Tedavisi Merkezi

Vücut Şekillendirme Tedavisi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37
Şimdi Değişim Zamanı!
Vücut Şekillendirme Tedavisi
Ücretsiz Muayene

Vücut Şekillendirme Tedavisi

Radyofrekans, başka bir cerrahi olmayan bölgesel zayıflama metodudur. Ancak sadece bölgesel zayıflama değil, aynı zamanda kırışıklık tedavisi ve selülit tedavisinde de bu işlemden yararlanırız.

Cilt sıkılaştırma ve vücut şekillendirmede kullanılan RF tedavileri Reaction ile yepyeni bir boyut kazanıyor. Tek frekans sınırlamasının ötesine geçen Reaction'daki çoklu frekans kanalize etme ve vakum terapisi bir arada sunulmaktadır. Böylece, profesyonel estetik uygulamalarında, gözle görülebilen sonuçlar elde edilmesini mümkün kılan kontrol hâkimiyeti ve penetrasyon derinliğini belirleme imkânı sunuyor.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Vücut Şekillendirme Tedavisi İçin Hedef Nelerdir?

Yağ hücrelerinin su düzeyi çevre dokulara göre yüksektir. İşte bu şekilde yağ hücreleri ısıtılarak eritilebilir. Bu uygulamanın sonunda da yine eriyen yağ hücreleri lenf ve kan yoluyla atılır.

Ayrıca kolajen doku dediğimiz deri altında bulunan cildimizin sıkı durmasını sağlayan ve ağ gibi saran dokunun da radyofrekans ile ısınarak hasar görmesini sağlayabiliriz ve bu hasarı fark eden vücudumuz da bağ dokusunda bulunan fibroblast denen hücrelerin aktivasyonunu arttırarak bu dokunun yenisini üretmeye başlar. Bu yeni doku eskisinden çok daha gergin ve sıkı bir doku olacaktır. Bu sayede kırışıklıklarda ciddi bir azalma sağlanacaktır.

Vücut Şekillendirme Tedavisi Sonrası...

Hastalar hafif bir kızarıklık ve hafif bir yanma hissi ile çıkarlar. Dakikalar içerisinde geriler ve günlük hayatlarına devam edebilirler.

Vücut Şekillendirme Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Vücut Şekillendirme Tedavisi Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37