Yüz Şekillendirme Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
Yüz Şekillendirme Estetiği Tedavisi (0212) 216 26 37   (0541) 216 26 37       
Yüz Şekillendirme Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene
İstanbul'un EN İyi ve EN Çok Tercih Edilen Yüz Şekillendirme Estetiği Tedavisi Merkezi

Yüz Şekillendirme Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene


Hemen Bizi Arayın (0212) 216 26 37
Hemen Bize Yazın (0541) 216 26 37


Yüz Şekillendirme Estetiği Tedavisi

Şimdi Değişim Zamanı!
Yüz Şekillendirme Estetiği Tedavisi
Ücretsiz Muayene

Yüz Şekillendirme Estetiği Tedavisi

Yüzümüz herkes tarafından ilk değerlendirilen, kişiliğimizi yansıtan ön plandaki bölgedir. Bu nedenle hatlarımızın çökmüş ve yorgun olması, fazla dolgun görünmesi ya da keskin ve sinirli bir görünüm kazandırması bizim için önemlidir. Alın, burun, kulaklarımız ve onlara eşlik eden yanak, elmacık kemiği bölgesi ve çenemiz bir harmoni sergiler. Yüz şekillendirmede diğer bölge estetiklerinin yanı sıra elmacık kemiği bölgesi, yanak bölgesi ve çene bölgesinin ahengini sağlamak esastır.

Temsili Görseldir. Hasta Adaylarımıza Göre Değişikenlik Gösterebilir.

Yüz Şekillendirme Estetiği Tedavisi Nasıl Yapılır?

Elmacık kemiği bölgesi hızlı kilo verme, yaşlanma ve yer çekimi etkisi ile yapısal olarak çökük görünebilir. Bu da bizi olduğumuzdan daha yaşlı veya daha yorgun bir görünüme sürükler. Hyalüronik asit gibi dolgu maddeleri kullanılarak ameliyatsız, ancak geçici bir yarar sağlanabileceği gibi yağ enjeksiyonları ile daha kalıcı bir dolgunluğa ulaşılabilir. Cerrahi olarak çeşitli implant materyallerinin yerleştirilmesi de aynı dolgunluk etkisini sağlayacaktır.

Yanak bölgesinin normalden dolgun görünmesi durumunda yanak yağ yastıkçığının azaltılması daha ince bir yanak bölgesi sağlar. Bu da çeneye doğru inen estetik bir hattın sağlanması anlamına gelir. Tam tersi çöküklük durumunda dolgu ve yağ enjeksiyonları daha dolgun bir yanak görünümüne yardımcı olur.

Çenenin olması gerekene göre daha ileride veya geride olması sorundur. Geride görünen çene için dolgu ve yağ enjeksiyonları seçeneklerdir. Ayrıca cerrahi olarak implant yerleştirilerek normal çene görünümü sağlanabilir. Çenenin önde olduğu durumlarda kemik müdahalesi ve geriletme gereklidir.

Yüz Şekillendirme Estetiği Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Yüz şekillendirme tedavisi; yüz hatları ile ilgili yapısal veya edinsel sorunları olan kişilere uygulanabilir.

Yüz Şekillendirme Estetiği Tedavisi Sonrası...

Ameliyat gerektirmeyen dolgu uygulamaları için izden söz edilmez. Benzer şekilde yağ enjeksiyon uygulamaları sıfıra yakın bir iz bırakır. Cerrahi uygulamalar genelde ağız içinden yapılır ve dışarından görünen bir iz bırakmazlar. Mevcut izler ağız içinde kalır ve gizlenirler.

Ameliyat sonrasında aynı gün hafif ağrı, birkaç gün devam eden morarma ve ödem (şişme) şikâyetleri olabilir. Bu şikâyetlerin azalması ve komplikasyonların engellenmesi için yüze özel giysiler kullanılabilir. Yapılan işleme göre hemen, birkaç günde veya bir haftalık dönemde hastanın sosyal hayatına dönüşü mümkündür.

Yüz Şekillendirme Estetiği Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Firma Politikamız Nedeni İle Web Sitemizde Fiyat Bilgisi Yayınlayamıyoruz. ÜCRETSİZ Muayene Formumuzu Doldurduğunuzda, Yüz Şekillendirme Estetiği Operasyonu İle İlgili Bilgi Talebinde Bulunabilir ve Detaylı Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.


Hemen Ara (0212) 216 26 37 Whatsapp Muayene Hattı (0541) 216 26 37